Hakkımızda

KURUMSAL :Ülgen OSGB A.Ş. 2018 yılında faaliyetine başlamış olup halen İş Sağlığı ve Güvenliği alanında çalışmalarını sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak akaryakıt ve enerji sektörlerine hizmet vermekte olup uzun süreli deneyimi olan iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri istihdam etmektedir. Hizmet sunarken çalışan ve işveren işbirliğine özen göstermekte olup tüm kayıt ve takip işlemlerini dijital tabanlı olarak gerçekleştirmektedir.

VİZYON : “Her adımda sağlık, her adımda emniyet”
Dünya ekonomisine katkı sağlayan yeni istihdam alanları oluşturan firmalarımızın hedeflerine koşarken , iş sağlığı ve güvenliği alanında onlara en iyi çözüm ortağı olmak.
Görev tanımı alanlarımızda işgücü , zaman ve maddi kayıplarına engel olmak, tasarruflu ve çevreye duyarlı çalışmaları konularında yeni bakış açıları geliştirmelerine yardımcı olmak.
Hizmet verdiğimiz firmalarımız için emek veren ,alın teri döken değerli çalışanlarını olası İş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı eğitmek, korumak, periyodik muayenelerini ve sağlık taramalarını yaparak erken tanı ve tedavi imkanını sağlamak, kalıcı sakatlıklarını ve kayıplarını önlemek, sağlıklı, mutlu bireyler olarak yaşamalarını ve kazanmalarını sağlamak. Bunun için “Sağlıklı olmak, emniyetle yaşamak sadece çalışırken değil, yaşadığımız her an kıymetli” bilincini yaşam felsefesi olarak, ulaşabildiğimiz herkese benimsetmek.

MİSYON:Mesleğinin etik değerlerine saygılı, vizyonumuzu paylaşacak, geliştirecek yeni ekip arkadaşlarına ulaşmak, sektöre değer katacak arkadaşlarımızın kariyer gelişimlerine destek olmak ve yetiştirmek için çalışırız.
Değerli müşterilerimizden, görev tanımımızdaki işi teslim alır ve sahipleniriz ki onlar enerjilerini hedeflerine varmak için kullanabilsinler. Sorun çözme odaklı, yenilikçi, pratik, üretken ekibimizle; müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte belirler, gerekli hizmet ve çözümleri sunarız.